Ahmet Ümit Şeytan Ayrıntıda Gizlidir E-Kitap İndir

Ahmet Ümit’in Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı eserini PDF ve EPUB formatında web sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz ekitap akıllı cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarınızda sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

İstanbul’dan suç manzaraları… Suçun perdelediği yaşamlar… Katillerin ardındaki insanlar. Sıradan olanın gerisindeki gizem. Ülkenin gerçek bir panaroması. Karakterler labirenti… Başkomser Nevzat’la, varoşlardan villalara, batakhanelerden sanat çevrelerine yaptığımız heyecan yüklü bir yolculuk. Trajik olduğu kadar komik, komik olduğu kadar kederli vakalar. Bize, bizi anlatan ironik öyküler.

“Cinayetin işlendiği resim atölyesi bir korku filmi setini andırıyordu. Yüksek bir tavan, ölü yüzü gibi bembeyaz duvarlar, bordo renkli kadife perdelerle kaplanmış üç dar pencere. Pencerelerin hemen önünde duran cevizden yapılma tabutun içinde, uzun saçlı, ilk bakışta kız mı erkek mi olduğu anlaşılmayan bir ceset yatıyordu. Bütün bedenini kaplayan siyah pelerinin kalp hizasında kol saatinin kadranı büyüklüğünde bir delik vardı. Tuhaftır, deliğin etrafında fazla kan lekesi yoktu. Cesedin kalbinden çıkartıldığını sandığımız, heykeltıraşların kullandığı türden, ucu kanlı, yirmi santim uzunluğundaki bir keski, tabut ile üzerinde tamamlanmamış bir resmin bulunduğu şövalenin arasında, yerde duruyordu. Tabutun başında saçı sakalı birbirine karışmış bir adam, ağzını her açtığında alkol kokuları yayarak, ‘Karanlıklar Prensi öldü… Karanlıklar Prensi öldü,’ diye dövünüp duruyordu.

Ahmet Ümit Şeytan Ayrıntıda Gizlidir Kitabının Özeti

Zavallı Salim’i öldürdüler işte.” “Bu Kekeç Kerim’le kocanızın ne gibi bir ilişkisi vardı, biliyor musunuz?” “Bilmiyorum, rahmetli beni üzmemek için olsa gerek, işlerinden hiç bahsetmezdi.” “Peki kim bilir bu ilişkiyi?” Şükran Hanım ıslak gözlerini elindeki mendille kuruladıktan sonra, derin bir nefes alıp bir süre düşündü.

“Biliyorum, beni istemediğini biliyorum” diye mırıldanıyor, sonra aniden sesini yükselterek çılgın gibi bağırmaya başlıyor, “Onun için öldürdüm.

Biri evinize girer, ailenize saldırırsa kendinizi savunursunuz değil mi? Bizim yaptığımız da bundan başka bir şey değildi.” Adının Raif Altındağ olduğunu öğrendiğimiz daha genç olan üçüncü katil ise, korkudan beti benzi atmış Gökhan’a bakarak: “Asıl katil biz değiliz, onlar” diye söyleniyordu.

“Bu kez iş ciddi Şeco, adamların üç genci vurmuşlar.” “Onlar Şecaattin Bey’in adamları değil” diye atıldı avukatların uzun boylu olanı, “iki ay önce işten ayrılmışlardı.” “Ayrılmışlar ama” dedim, “gazetelerin magazin eklerinde hâlâ birlikte fotoğraf çektirmeye devam ediyorlar.” “Öyle deme Nevzat Başkomiserim” diye yeniden söz aldı Şeco.

Ama sonra ne hikmetse delil bulunamadı diye hepsini bıraktılar.” “O günden sonra bir daha karşılaştınız mı Gökhan’la ya da öldürülen kişilerle.” “Hayır karşılaşmadık” dedi Yılmaz ciddileşerek.

“Peki” dedim, “oradan ayrılmayın gelip sizinle konuşacağız.” “Olur” dedi, ama sanki bir şey daha söyleyecekmiş gibi geldi bana.

Ahmet Ümit Şeytan Ayrıntıda Gizlidir PDF İndir

Ahmet Ümit Şeytan Ayrıntıda Gizlidir EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...