Chislane D. Martel Ben Enerjiyim E-Kitap İndir

Chislane D. Martel’ın Ben Enerjiyim adlı eserini buradan PDF ve EPUB Formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya Bilgisayar, Akıllı cep telefonu ve Tablet PC için uyumludur. Ben Enerjiyim! Gözlerinizi kapatın ve bu cümleyi tekrarlayın. Önce içinizden, sonra yüksek sesle devam edin. Başlangıçta bu cümleyi belki biraz çekinerek, ama ardından içinizi bir güç dalgası kaplayana kadar gittikçe artan kuvvetli bir sesle söyleyeceksiniz. Böylece, içinizde uyuyan enerjinizi harekete geçirmeyi başaracaksınız.Bu eser, enerjiyi ve onun yaşamımıza kattığı iyi yönleri açıklamak amacındadır. Kişinin yaşamına yön vermesi için, enerjiyle çalışmayı öğrenip, günlük yaşamda uygulanması zor olmayan öneriler sunuyor.Böylece şakraların, seslerin, renklerin, auranın ve enerjinin ne olduğunu açıkladıktan sonra yazar size enerjinizin derinliklerine tekrar kavuşmanız için gevşeme, solunum, meditasyon, hayalde canlandırma, zihinsel görüntüleme, yaratıcılık, sevgi gibi çeşitli yöntemleri tanıtıyor.Bununla birlikte, kişisel yolculuğunuza yardımcı olmak için her bölümün sonunda kolay ve uygulanabilir alıştırmalar yer alıyor.

Chislane D. Martel Ben Enerjiyim Kitabının Özeti

Göz şakrasına yoğunlaştırın… Erguvan renkli ışığın, her turunda daha da kuvvetlenerek, saat yönünde döndüğünü hayal edin… İç görünüzün, bu erguvan girdabın büyümesiyle gittikçe daha netleştiğini hissedin… Bakışınızı şimdi, başınızın tepesine, taç şakranızın bulunduğu yere yöneltin… Ve orada, kardan daha saf, pamuktan daha yumuşak beyaz ışığın dönüşünü düşleyin… Bir ışık ki, sizi kendi dönüşüne katarak huzurla dolduruyor… Kendinizi bu girdabın merkezine çekilirken hayal edin ve bırakın bu güzel ışık sizi kaplasın… Kendinizi, onun enerjisi içinde akmaya bırakın… Çok yavaşça, o genişlemeye devam ettikçe, daha da yükselin… Şimdi, fiziksel vücudunuzun üstündesiniz… Açık ve uyum içindeki tüm şakralarla enerji dolu olan vücudunuza bakın… Kök şakranıza ve onun toprağa doğru dönen kırmızı ışığına bakın… Şimdi, bakışınızı hara şakranıza ve turuncu renkli girdabına çevirin… Sonra, bakışınızı karın şakranızla, onun sizi tümüyle enerji dolu yapan büyük sarı güneşine yöneltin… Bakışınız şimdi dönüp duran yeşil ışığıyla kalp şakranız üzerinde… Şimdi, boğaz şakranıza ve onun mavi ışıklı girdabına bakın… Sonra da, mor ışık girdaplı

Enerjinin özgürce dolaşmasına imkan tanımak için, kollarınızı ve bacaklarınızı düz tutup rahatça oturun… Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın… Yavaşça soluk verin… Derin nefes alın… Yavaşça verin… Bir kez daha, nefes alın… Verin… Bütün kaslarınızın gevşediğini hissedin… Nefes alın ve verin… Bırakın çok yavaşça solunumuz normal ritmine dönsün ve ardından iç gözünüzü kuyruk sokumu hizasında yer alan kök şakranıza doğru çevirin… Saat yönünde dönen kırmızı bir ışık hayal edin… Bu ışık, kendi ekseninde gittikçe daha da artan bir hızla döndüğü ölçüde kuvvetlenecek… Bu canlı kırmızı girdabın giderek büyüdüğünü görün… Enerjiniz artıyor… Şimdi, kırmızı ışık bacaklarınızın arasından yere doğru, toprakla kaynaşmak için akıyor… Kırmızı ışık girdabı, gitgide daha hızlı dönmeyi sürdürüyor… İç gözünüzü, göbeğin hafifçe altında olan hara şakrasına doğru 76 Chislaine D.

Chislane D. Martel Ben Enerjiyim PDF İndir

Chislane D. Martel Ben Enerjiyim EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...