Harry Potter ve Ateş Kadehi E-Kitap İndir

J. K. Rowling tarafından yazılan 4. Kitap olan Harry Potter ve Ateş Kadehi adlı bu kitabı web sayfamız aracılığı ile PDF ve EPUB formatlarında indirip bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan ve tablet PC’nizden hemen çalıştırıp okumaya başlayabilirsiniz. Harry Potter dizisinin dördüncü kitabı Harry Potter ve Ateş Kadehi, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dördüncü sınıfa geçen Harry’nin başından geçenleri konu alıyor. Yaz tatilinde yanlarında kaldığı Dursley’lerden bir an önce kurtulmak isteyen Harry, bir yolunu bulup arkadaşlarıyla birlikte Quidditch Dünya Kupası finalini izlemeye gidiyor. Bu yıl okuldaki en büyük yenilik ise Üçbüyücü Turnuvası. Hogwarts’ın yanı sıra iki rakip büyücülük okulunun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, yüz yıldan beri ilk kez düzenleniyor. Büyücülük dünyasında her şey her zaman olduğu gibi heyecanla, sürükleyici ve şaşırtıcı. Ancak Harry’nin alnındaki yara izinin ikide bir acıması, korkunç bir olayın yaklaşmakta olduğunun habercisi.

Harry Potter ve Ateş Kadehi Kitabının Özeti

“Efendim,” diye seslendi Malfoy, “efendim, bu papatya köklerini kesmek için yardıma ihtiyacım Harry Potter Azkaban Tutsagı var, çünkü kolum -” Snape basını kaldırmadan, “”Afeasley,” dedi, “Malfoy’un köklerini onun için kesi ve’.” Ron’un yüzü tugla kırmızısı bir -onk aldı.

Harry Potter Azkaban Tutsagı ” kinci yeni hocamıza gelince,” diye devam etti Dumbledore, Profesör Lupin için tutulan isteksiz alkıs sona ererken, “Sihirli Yaratıkların Bakımı hocamız Profesör Kettleburn’ün geçen yıl sonunda geri kalan uzuvlarının keyfini daha uzun süre çıkarabilmek için emekliye ayrıldıgını söylemekten üzüntü duyuyorum.

Unutmayayım da Profesör Dumbledore’a ne kadar geride Harry Potter Azkaban Tutsagı oldugunuzu hatırlatayım…” “Lütfen, efendim,” dedi Hermione, eli hâlâ havadaydı.

“- demek ki, Malfoy’lar, Black’in Voldemort adına çalıstıgım biliyorlardı – ve Malfoy da senin tıpkı Pettigrew gibi binlerce parçaya ayrılmana bayılır! Anlasana sunu, Malfoy sadece, o sana karsı Quidditch oynamadan önce senin kendini öldürtmeni istiyor.” “Harry, lütfen,” dedi Hermione, simdi gözlerinde yaslar parıldıyordu.

Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF İndir

Harry Potter ve Ateş Kadehi EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...