Harry Potter ve Azkaban Tutsağı E-Kitap İndir

J. K. Rowling tarafından yazılan 3. Kitabı olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı adlı bu kitabı web sayfamız aracılığı ile PDF ve EPUB formatlarında indirip bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan ve tablet PC’nizden hemen çalıştırıp okumaya başlayabilirsiniz. “Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acil durum taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi istediğiniz yere götürelim.” Sirius Black adında azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki yıl boyunca tutsak kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkârı olduğuna kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban’dan kaçan Black’in peşinde olduğu bir tek kişi vardır: Harry Potter. Harry, büyücülük okulunun sihirli duvarları arasındayken, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.


Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Kitabının Özeti

“Efendim,” diye seslendi Malfoy, “efendim, bu papatya köklerini kesmek için yardıma ihtiyacım Harry Potter Azkaban Tutsağı var, çünkü kolum -” Snape basını kaldırmadan, “”Afeasley,” dedi, “Malfoy’un köklerini onun için kesi ve’.” Ron’un yüzü tuğla kırmızısı bir -onk aldı.

Harry Potter Azkaban Tutsağı ” kinci yeni hocamıza gelince,” diye devam etti Dumbledore, Profesör Lupin için tutulan isteksiz alkış sona ererken, “Sihirli Yaratıkların Bakımı hocamız Profesör Kettleburn’ün geçen yıl sonunda geri kalan uzuvlarının keyfini daha uzun süre çıkarabilmek için emekliye ayrıldığını söylemekten üzüntü duyuyorum.

Unutmayayım da Profesör Dumbledore’a ne kadar geride Harry Potter Azkaban Tutsağı olduğunuzu hatırlatayım…” “Lütfen, efendim,” dedi Hermione, eli hâlâ havadaydı.

“- demek ki, Malfoy’lar, Black’in Voldemort adına çalıştığım biliyorlardı ve Malfoy da senin tıpkı Pettigrew gibi binlerce parçaya ayrılmana bayılır! Anlasana sunu, Malfoy sadece, o sana karsı Quidditch oynamadan önce senin kendini öldürtmeni istiyor.” “Harry, lütfen,” dedi Hermione, simdi gözlerinde yaslar parıldıyordu.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı PDF İndir

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...