Harry Potter ve Lanetli Çocuk E-Kitap İndir

J. K. Rowling, Jack Thorne ve John Tiffany tarafından yazılan serinin 8. Kitabı olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk adlı bu kitabı web sayfamız aracılığı ile PDF ve EPUB formatlarında indirip bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan ve tablet PC’nizden hemen çalıştırıp okumaya başlayabilirsiniz. Sekizinci Hikâye. On Dokuz Yıl Sonra…

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

“Harry Potter ve Lanetli Çocuk”, J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.


Harry Potter ve Lanetli Çocuk Kitabının Özeti

SCORPIUS Albus! Canını mı acıttı? Albus yoksa – ALBUS Ne oldu? SCORPIUS Bir sınır olmalı – Zaman Döndürücü’nün bir tür zaman sınırı olmalı… ALBUS Yaptık mı sence? Herhangi bir şey değiştirdik mi? Birden sahne her yandan giren HARRY, RON (şimdi saçı yandan ayrılmıştır ve kıyafet seçimleri de daha ağırbaşlı bir hal almıştır), GINNY ve DRACO tarafından istila edilir.
DRACO Öyleyse – sadece durup bekliyor muyuz? Yani Voldemort gelene kadar? ALBUS Delphi onun ne zaman geleceğini biliyor mu? Ne zaman ve hangi yönden geleceğinden emin olmadığı için buraya yirmi dört saat önce gelmedi mi? Tarih kitapları – yanili- 314 yorsam düzelt, Scorpius – onun Godric’s Hollov/a ne zaman ve nasıl geldiği hakkında bir şey yazmıyor.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk PDF İndir

Harry Potter ve Lanetli Çocuk EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...