Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı E-Kitap İndir

J. K. Rowling tarafından yazılan serinin 5. Kitabı olan Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı adlı bu kitabı web sayfamız aracılığı ile PDF ve EPUB formatlarında indirip bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan ve tablet PC’nizden hemen çalıştırıp okumaya başlayabilirsiniz. “Kanıtlar, bazen, zihninin en rahat ve etkiye en açık olduğu durumlarında -örneğin uyurken- Karanlık Lord’un düşüncelerini ve duygularını paylaştığına işaret ediyor. Müdür bunun devam etmesini uygun bulmuyor. Benim sana, zihnini Karanlık Lord’a karşı nasıl kapatacağını öğretmemi istiyor.” Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki beşinci yılında Harry, hayatını cehenneme çeviren sihirli/sihirsiz pek çok şeyle başa çıkmak zorunda: Yaz tatilini yanlarında harcadığı aptal akrabaları; ergenlik çağının isyanları, heyecanları, korkuları; onun gösteriş düşkünü bir yalancı olduğunu düşünenler; okulun işleyişine burnunu sokan Sihir Bakanlığı; öncekileri mumla aratan yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni; yine karşı karşıya geldiği Ruh Emici’ler ve Ölüm Yiyen’ler; varlığını her zamankinden çok hissettiren Voldemort; ağır dersler, zor sınavlar, acımasız cezalar; sürekli yinelenen bir kâbus ve acıyan yara izi; ona en yakın insanlardan birinin ölümü; beş yıl gecikmeyle öğrendiği bir gerçek…


Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Kitabının Özeti

“Efendim,” diye seslendi Malfoy, “efendim, bu papatya köklerini kesmek için yardıma ihtiyacım Harry Potter Azkaban Tutsagı var, çünkü kolum -” Snape basını kaldırmadan, “”Afeasley,” dedi, “Malfoy’un köklerini onun için kesi ve’.” Ron’un yüzü tugla kırmızısı bir -onk aldı.

Harry Potter Azkaban Tutsagı ” kinci yeni hocamıza gelince,” diye devam etti Dumbledore, Profesör Lupin için tutulan isteksiz alkıs sona ererken, “Sihirli Yaratıkların Bakımı hocamız Profesör Kettleburn’ün geçen yıl sonunda geri kalan uzuvlarının keyfini daha uzun süre çıkarabilmek için emekliye ayrıldıgını söylemekten üzüntü duyuyorum.

Unutmayayım da Profesör Dumbledore’a ne kadar geride Harry Potter Azkaban Tutsagı oldugunuzu hatırlatayım…” “Lütfen, efendim,” dedi Hermione, eli hâlâ havadaydı.

“- demek ki, Malfoy’lar, Black’in Voldemort adına çalıstıgım biliyorlardı ve Malfoy da senin tıpkı Pettigrew gibi binlerce parçaya ayrılmana bayılır! Anlasana sunu, Malfoy sadece, o sana karsı Quidditch oynamadan önce senin kendini öldürtmeni istiyor.” “Harry, lütfen,” dedi Hermione, simdi gözlerinde yaslar parıldıyordu.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı PDF İndir

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...