Stephen King Azrail Koşuyor E-Kitap İndir

Stephen King tarafında yazılan Azrail Koşuyor adlı eseri PDF ve EPUB formatlarında ekitapları buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya akıllı cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarda açıp hemen okumaya başlayabilirsiniz. Yıl 2023. Ülkeyi yönetenler büyük bir sınıf farkı yaratmışlardı. Halkın çoğu yoksuldu. Ben Richard da onlardan biriydi ve kızını hastaneye yatırmak için paraya ihtiyacı vardı. Para kazanmak için tek yasal yöntem yarışmalardı. Ama yarışmacıları ölüm bekliyordu…

Stephen King Azrail Koşuyor Kitabının Özeti

(«Korkunç bir kaza oldu…’ Polis memuru olay inceleninceye kadar geçici olarak görevden uzaklaştırıldı… Masum bir insanın ölmesi çok üzücü bir olay…» Bunu borsa haberleriyle Papa’nın son açıklaması arasında söyleyivereceklerdi.) Richards, Amelia Williams için gitgide daha endişeleniyordu.

«Seni bir daha rahatsız etmeyecek.» Richards kelimelere basa basa, «Sen bana yine de bir sapık avcısıymışm gibi geliyorsun,» diye cevap verdi.

«BEN RİCHARDS’LA KONUŞMAK İSTİYORUZ.» Richards hemen, «Olmaz,» dedi… — 150 — «Sizinle konuşmayacağını söylüyor.» «LÜTFEN ARABADAN İNİN, BAYAN.» Amelia deli gibi, «Beni öldürecek!» diye bağırdı.

Tanrım! Onun çürük domatesleri bu iş gibi ölüm kalım meselesi değil.» McVries, Garraty’e, «Baban anneni bırakıp kaçtı mı?» diye sordu.

Ama her şeyi iyice anlamamız gerekiyor.. Lütfen anlattıklarınızı bir kere daha tekrarlar mısınız? Şimdi… bir tek küçük nokta bizi şaşırtıyor… Bunun tam tersi olmadığından emin misiniz?.. Nereden biliyorsunuz… Neden?.. O zaman Richards ne dedi?» İşte şimdi de bu yüzden zaman kazanmaya çalışıyorlardı.

«Halüsinasyona neden olan ya da alışkanlık yapan maddeler kullanıyor musun? Ya da kullandın mı?» «Hayır.» «Bir yakının hükümete ya da Şebekeye karşı suç işlediği için tutuklandı mı?» «Hayır.» «Şu sadakat yeminini ve Yarışma Komisyonuna izin verdiğini açıklayan belgeyi imzala… şey… Bay Richards.» Genç adam imzasını attı.

Eksi 084 ve Geriye Sayma … Richards alayla gülerek, yarışmalar garsonu roman konusundaki sözlerimi olduğu gibi almış, diye düşündü.

Eksi 064 ve Geriye Sayma … Kadın çok yaşlıydı, Richards onun kadar ihtiyar birini hiç görmediğini düşündü.

Bu durumda polisler de dikkatli davranmak zorunda kalacaklar Bizi kurşunlarıyla taradıklarını göremeyeceğiniz için üzgünüm Yoksa böyle yapmak ve sizden ciddi ciddi, ‘Ben Richards’ın son kurbanı,’ diye söz etmeyi çok isterlerdi.» Amelia haykırdı.
Bennie Richards gibi deli bir köpek için kafamı ilmeğe sokamam.» «Bu iş ne kadar sürer, Molie?» Yaşlı adamın gözlerinde alaylı bir pırıltı belirdi.

Bukalemun gibi davranmak zorundasın, ahbap.» Richards, «Burada ne kadar süre güvende olabilirim?» diye ordu.

Stephen King Azrail Koşuyor PDF İndir

Stephen King Azrail Koşuyor EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...