Stephen King Cep E-Kitap İndir

Stephen King tarafında yazılan Cep adlı eseri PDF ve EPUB formatlarında ekitapları buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya akıllı cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarda açıp hemen okumaya başlayabilirsiniz. Ekim ayının sıradan bir günüydü. Her şey olağan akışında devam ediyordu. Boston’da Boylston Caddesi’nde sevinçten adeta uçarcasına yürüyen Clayton Riddell içinse hayat, çok daha mutlu ve umut vericiydi. İyi bir çizgi roman anlaşması yapmış, geleceğin umut dolu kapıları artık önünde açılmaya başlamıştı. Ancak her şey bir anda olup bitti. Tahribatın nedeni, herkesin cep telefonlarından yayılan ve sonradan Frekans adıyla anılacak olan sinyaldi. Clay ve bu faciadan kıl payı kurtulan birkaç kişi, kendilerini medeniyetin zifiri karanlık çağında, etraflarını saran kaos ve inanılmaz bir katliamın içinde buldular. Frekans yüzünden insanlar akıldan yoksun bir sürüye dönüştü ve onlar için evrim başladı…

Stephen King Cep Kitabının Özeti

“Adam Utalv taki bazı askeri tipler gibi paranoyak değil, ama bahçesinde üzerinde özetle kendini şansli HİSSEDİYOR musun, serserİ yazan o hırsız alarm levhaların- i dan var ve eminim NRA’nın silahların onlardan ne zaman alınacağına dair! politikasından sen de haberdarsındır.” “Cesetlerinin katı parmaklarıyla ilgili bir şeydi sanırım…” “Evet, öyle.” Clay öne eğildi ve Birinci Karayolu’ndan ayrıldıkları andan beri bariz olan bir noktayı belirtti: Malden, Amerika Birleşik Devletleri’ndeto ağzına edilmiş kasabalardan sadece biriydi ve bu ülke servis dışıydı, fc fen daha sonra tekrar deneyiniz.

Ama böyle büyük oranda teorik bir ikinci sistem yüklemesi için fre-ko programının silinmesi gerekiyordu ve Jordan’ın fikri -ilkini söndürmek için ters yönde çıkarılan bir yangın gibi Johnny’yi tekrar Frekans’a maruz bırakmak- Clay’in Frekans’ın değişimden geçerek o an ne tür bir programa dönüştüğünü bilememe gerçeği düşünüldüğünde o kadar ürkütücü, o kadar delicesine tehlikeli geliyordu ki… hâlâ aktif olduğu varsayı-lırsa elbette (varsaymanın sonu boktur, tamam tamam)… “Sisteme kaydet,” diye fısıldadı Clay.

“Öyle olsaydı şimdiye kadar aşağıda varlığını hissederdik,” dedi Clay, “Sesimizi duyunca parkın orda bizi deşmeye çalışan adam gibi anlamsız sözcükler geveleyerek üzerimize saldırırdı.” “Bundan emin olamazsın,” dedi Alice.
Jordan yanına oturan Clay’e şaşkınlıkla karışık çekingenlikle baktı P103 bir ba§ka gürültülü sarsıntı oldu ve Alice bir çığlık daha attı Bilgisayar dehasından o an hiçbir iz yoktu; Alice atkuyruğuyla on bir ya “Silahlar!” dedi Clay.

Stephen King Cep PDF İndir

Stephen King Cep EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...