Stephen King Çılgınlığın Ötesi E-Kitap İndir

Stephen King tarafında yazılan Çılgınlığın Ötesi adlı eseri PDF ve EPUB formatlarında ekitapları buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya akıllı cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarda açıp hemen okumaya başlayabilirsiniz. Dehşetin soğuk parmaklarına dokunmaktan çekinmiyorsanız, Stephen King sizi bu kitabı okumaya çağırıyor.

Korunmasız bir kadın için böylesi dehşetli bir dünyada yaşamanın zorluğunu bilenleriniz vardır mutlaka. Siz de Rose gibi kötülük timsali bir kocaya sahipseniz çıkış yollarınız tek bir noktada birleşecektir. Kaçışta!… Ne var ki Rose diğer kader arkadaşlarından farklı olarak, peşine düşen kocasının artık aklının sınırlarını çoktan aştığını ve çılgınlığın ötesine geçtiğini biliyordu. Her solukta tehlikeli bir dönmedolaba binmiş gibi yaşamla ölüm, hayalle gerçek arasında dönüp duruyordu… Dehşetin soğuk parmaklarına dokunmaktan çekinmiyorsanız, haydi!

Stephen King Çılgınlığın Ötesi Kitabının Özeti

Bir akşam kapıya vurulduğu ve o da kanadı araladığında Norman’ın dışarıda durduğunu görürsel’ O zaman bir buçuk aydır sürdüğü yaşam, Kızlar ve Kız Kardeşler, Whi-testone Oteli, Anna, yeni arkadaşları birdenbire ortadan kaybolacaklar mıydı? Uyanınca kaybolan düşler gibi? Bu mümkün müydü? Rosie’nin bakışları büronun kapısının yanına dayanmış olan tablosuna kayınca bu düşündüğünün imkânsız olduğunu anladı.

Bu konuda başka bir şey sormayacağım.» «Ve artık Norman’dan da söz etmeyeceğiz.» «Onun adı gerçekten bu mu?» «Evet.» «Yani Bates’inki gibi.» «Evet, Bates’inki gibi.» «Sana başka bir şey sorabilir miyim, Rosie?» Kadın hafifçe gülümsedi.

Bili ona, «Kana-‘, da’ya kadar gidelim mi? Toronto’da Blue Jay’lerin bir maçını seyrede-r lim mi?» diye sorsaydı, Rosie onun başını, «evet» der gibi salladığını \ anlaması için kasklı kafasını Bill’in iki kürek kemiğinin arasına, deri ce-[ kete dayayacaktı.

Ama böylesi kötü mü Nurdu? Her şeyi düşünecek olursanız, unutmak gerçekten kötü bir şey mi sayılırdı? Özellikle unutacağı şeylerden biri Norman olacaksa? Kocasının hâlâ peşinde olduğunu ve onun yüzünden bir adamı öldürdüğü belleğinden silinecekse? Rosie yutkundu, boğazından tozlar kadar kuru bir tıkırtı yükseldi.

Tanrı adına! Ama resmi bir daha kentinizin gazetelerinin başsayfa-fcında çıktığı zaman Norman Daniels ya ölmüş olacak ya da prangaya l/urularak turuncu eşfoman giymiş.» Rosie, «Bunu söylediğiniz için teşekkür ederim,» dedi.

Rose kocasının kendisiyle yakından konuştuğu bir on dört yıl daha geçirirse sonunda ne hale girecekti? Öne doğru eğilmeyi başarabilecek miydi? Bir gün olsun böbreklerinin ona sırtına gömülü kızgın taşlar gibi gelmeyeceği bir saat, hatta on beş dakika geçirebilecek miydi? Belki de Norman ona hayati bir bağı koparacak kadar şiddetle vuracaktı.

Stephen King Çılgınlığın Ötesi PDF İndir

Stephen King Çılgınlığın Ötesi EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...