Stephen King Dennis’in Öyküsü E-Kitap İndir

Stephen King tarafında yazılan Dennis’in Öyküsü adlı eseri PDF ve EPUB formatlarında ekitapları buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya akıllı cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarda açıp hemen okumaya başlayabilirsiniz. Buna bir aşk üçgeni öyküsü diyebilirsiniz sanırım. Arnie Cunningham, Leigh Cabot ve Christine tabii. Yalnız Christine’in Arnie’nin ilk aşkı olduğunu da anlamanızı isterim. Henüz yirmi ikisindeyim ve büyük deneyim sahibi bir erkek gibi konuşamam. Yine de bana kalırsa Christine, Arnie’nin tek, gerçek aşkıydı. Bu yüzden de bir felaket oldu… (Kitabın Girişinden) Arkadaşı Arnie Cunningham birden, “Aman Tanrım!” diye bağırdı. “Ne oldu?”diye sordu. Çelik çerçeveli gözlüğünün gerisinde gözleri yuvalarından fırlamış gibiydi. Bir elini ağzına koymuş,omzunun üstünden bir şeye bakıyordu. “Arabayı durdur, Dennis! Geri bas!” “Sen ne diyor…” “Geri git. Ona tekrar bakmak istiyordu.” Arnie’nın kendine özgü bir şaka yaptığını düşünerek geri bastı. Ama bu şaka filan değildi. Arkadaşı deli gibi aşık olmuştu, Bence o berbat bir şeydi. Arnie’nın o gün onda ne gördüğünü hiçbir zaman bilemeyecekti. Ön camın sol yanındaki çatlaklar bir örümcek ağını andırıyordu.Sağ arka yan tümüyle içine göçmüş,boyaları dökülmüş ve paslanmıştı. Arka çamurluk eğrilmişti. Bagaj kapağı yarı açıktı. Döşeme yer yer yırtılıp içinden pamuklar fırlamıştı. Sanki biri bıçakla döşemeyi kesip parçalamıştı. Bir lastik patlaktı,diğerleri de kabak sayılırdı. Yani berbat haldeydiler. Daha da kötüsü motorun bulunduğu yerin altında bir yağ birikintisi vardı. Arnie 1958 model bir Plymouth Fury’e aşık olmuştu. Şu uzun kuyruğu olan büyük arabalardan biriydi. Ön camın sağ tarafında,yani çatlaklar olmayan yanda güneşten solmuş SATILIKTIR yazılı bir kağıt vardı.


Stephen King Dennis’in Öyküsü Kitabının Özeti

Gerçek gibi olduğu için de sabah gözlerimde yaşlarla uyanayım… Arnie hafif sesle, «Şu anda beni ilgilendiren sadece Christine — 164- ve Leigh,» dedi.

26 Christine Yine Garaja Götürülüyor Ertesi gün Arnie ve Leigh okuldan sonra Christine’i almak için havaalanına gittiler.

Leigh sanki sormamı beklermiş gibi hemen, ‘Olur, çok sevinirim,’ diye cevap verdi.» «Belki de aramanı bekliyordu.» Arnie şaşaladı.

«Kızın darılmasına Arnie’nin değişmesinin neden olduğunu söyleyebilir miyiz acaba?» «Evet, bunu söylemek doğru olur.» Babam, «Arnie, Leigh’le senin ilişkini biliyor mu?» diye sordu.

Yıllardır o 1958 model gibi bir köpek daha görmedim.» «Sanırım o arabayı onarmak Arnie için bir uğraş,» diye mırıldandım.

Bense Birleşmiş Milletlerde barışı koruma gücünden olan ve kısa süre sonra örgütün havaya uçacağını bilen biri gibi konuşuyorum.» Arnie arkasına yaslanıp yine elini arabaya dayayarak okşamaya başladı.

Stephen King Dennis’in Öyküsü PDF İndir

Stephen King Dennis’in Öyküsü EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...