Stephen King Ejderhanın Gözleri E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Ejderhanın Gözleri adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yad tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. “Kızım on üç yaşına gelinceye kadar ben de on üç roman yazıp bitirmiştim, ama hiçbirini okumuş değildi. Beni çok sevdiğini her fırsatta ifade etmesine karşın, yarattığım vampirlere, hortlaklara, garip yaratıklara ilgi gösterdiği yoktu. Bir gece çalışma odama kapandım, başlangıçta ‘Peçeteler’ adını vermeyi tasarladığım bu kitabı yazmaya koyuldum. Taslak bittiği zaman kızım Naomi aynı hevessiz tutumuyla eline aldı. Ama okudukça kitap onu kendine esir etti. Derken bir gün yanıma gelip beni kucakladı, ‘Bu kitabın bir tek kusuru var,’ dedi. ‘Bitmesini hiç istemiyordum, oysa bitiverdi.’ İşte bir yazarın duymayı en çok istediği söz budur, sevgili dostlarım. O gün kızıma büyük bir saygı duydum. Artık ona hep elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Konuşurken onu çocuk yerine koymaya da kalkışmıyorum. Bundan böyle kitaplarımı kendim için yazdığım kadar, onun için de yazıyorum.” Stephen King Stephen King’ten masal gibi bir roman…

Stephen King Ejderhanın Gözleri Kitabının Özeti

Eğer Thomas gerçekten Pelerin Roland’ı zehirleyişini görmüşse, Dennis’in burada ne işi vardı o zaman… ve neden Flagg’dan bu kadar çok korkuyordu? “Başka şeyler de mi duydun?” diye sordu Peyna.

Şu anda Peter eğer gerçekten bir kaza sonucu ölürse, Kral yine de suçu Flagg’in üstüne yüklemez miydi acaba? Diyelim ki çocuk saçak oluğunu onarırken düştü, ahırın damında arkadaşı Staad’la emeklemece oynarken yuvarlandı, atı onu sırtından attı… ne olurdu sonuç acaba? Roland zaten bunak, zaten kafası karışık biri olduğuna göre, buna bir de o korkunç üzüntü eklenince, aslında kaza olan olayda kasıtlı cinayet aramaya kalkmaz mıydı? Arayınca da gözü Flagg’a dönmez miydi? Elbette.

Benim de sizi sevdiğimi anlayasınız diye! En sonunda da Peter’in çok iyi tanıdığı dört yüz yıllık kelimeleri haykırmıştı: Flagg’dı o! Flagg’dı.! Dennis fincanına uzandı, onu ağzına doğru götürürken elinden düşürdü.

Demek Peter’in Kralı gerçekten zehirlediği yetmiyormuş gibi, üstelik Thomas da tanık olmuştu bu olaya! Genç Kralın bu kadar büyük depresyon içinde bulunmasına şaşmak çok saçmaydı o zaman.

Bu hiç doğru bir şey değil.” “Ama… Babam da.. Bay Flagg de… öteki soylular da…” “Bırak şu Flagg’ı! Delain’in öbür soylularını da bırak!” Sasha öyle bağırmıştı ki, Peter yatağında büzülür gibi oldu.
Kralın uşağıydı işte… daha ne olsun? Ama Peter’in yirmi bir, Thomas’ın onaltı yaşında olduğu bir kış akşamı, İnce ipin bitmesi yaklaşırken, Dennis öyle bir şey gördü ki, herşey birdenbire tepetaklak oldu.

Bir daha beni böyle şımarık istekler için çağırırsan, kanın akar, onu da bit” Beson kapıya doğru.döndü. Tıknaz, omuzlarını kambur tutan, sürekli kendi çıkardığı kokular içinde dolanan bir adam.’ Peter, “Çok kötü bir hata yapma tehlikesiyle karşı karşıyasın,” dedi ona.

Stephen King Ejderhanın Gözleri PDF İndir

Stephen King Ejderhanın Gözleri EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...