Stephen King Gece Yarısını Dört Geçe E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Gece Yarısını Dört Geçe adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yad tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Gece Yarısını Dört Geçe’de; Umacılar: Bir jetin içindeki bazı yolcuların zaman yırtılması içinde kaybolmaları, Gizli Pencere Gizli Bahçe: Bir yazarın ve onu kendi eserini çalmakla suçlayan bir psikopatın haklılıklarını kanıtlamak için gösterdikleri çaba, Kütüphane Polisi: Aldığı kitapları geri vermeyi unutan orta yaşlı bir işadamı ile hayatı emen şeytani bir varlık olan kütüphaneci arasındaki mücadele, Güneş Köpeği: 15 yaşındaki bir çocuğun doğum gününde hediye edilen bir fotoğraf makinesiyle çektiği her karede görünen korkunç ve kötü bir köpekle yaşadığı ürkütücü mücadele anlatılıyor.

Stephen King Gece Yarısını Dört Geçe Kitabının Özeti

Bu o kadar basit ve pratik bir şeydi ki bu nedenle durakladı, “Çocuklardan oluşan bir juri kendilerine fırsat verildiği takdirde öyle bir poster seçebilir…

Naomi, Sam’in başarılı bir konuşmacı olduğunu zaferle kanıtlamasından bir hafta sonra, Cuma sabahı bürosuna gittiği zaman Sam ona uzun beyaz bir zarf uzattı.

Evet, Iowa’da da.) Dev bir dalga değilse, o zaman da bir gök taşıydı, Mary Vasser, telefonla aradığınız zaman hemen, “Kotu bir şey mi oldu?” Ama annesinin sik sik söylediği başka bir söz daha vardı: “Tadı pek kotu olan bir ilacı çabucak içersen fazla bir şey fark etmezsin.” Ama o senin hiçbir zaman böyle bir şey yapamayacağını söyledi O zaman ben de senden böyle bir şey beklenemeyeceğini düşünmeye başladım.

Binayı inceleyip ve ne kadar boya gerektiğini hesaplamaya çalışırken o bana uzun bir bardakla içki getirdi, içine bir kamış ve bir sap nane koymuştu.

Annesi ısrar ettiği ya da yaşlı kadının ileride bir gün kendisi ve kız kardeşi için bir şeyler yapacağını düşündüğü için değil, ince düşünceli bir çocuk olduğu için Kevin’in iyi alışkanlıkları vardı ve kotu bir yani da yoktu…

“Bir kez bu bir saka olamayacak kadar karmaşık bir olay.

O arada Bayan Delevan iyi bir tenis maçını zevkle seyrediyormuş gibi bir kocasına bakıyordu, bir oğluna…

“Bir kopek, bir kaldırım, boyanması ya da yıkılması gereken bir parmaklık.

Stephen King Gece Yarısını Dört Geçe PDF İndir

Stephen King Gece Yarısını Dört Geçe EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...