Stephen King Göz E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Göz adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yad tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz.
“Ürkütücü ve korkunç… bu romanı elinizden bırakamayacaksınız.”
– Chicago Tribune
“Kanınızın donduğunu hissedeceksiniz…”
– New York Times
– “Tüyler ürpertici ve korku dolu!”
– Pittsburgh Post Gazette-

Stephen King Göz Kitabının Özeti

Son derece net ve rahatsız edecek denli renkliydi: küçük bir kız… (anne yapma, anne soluk alamıyorum, boğazım anne, baktığım için bağışla, ah dilim ağzım kan doldu) zavallı küçük kız… (haykırma, seni küçük yosma ne mal olduğunu biliyorum, seni ne yapacağımı da biliyorum) zavallı küçük kız, vücudunun yarısı dolabın içinde, yansı dışında, gözlerinin önünde kara yıldızlar uçuşuyor, kafasının içinde uğultular, dudaklarının arasına sıkışan dili şişmiş, annesinin tombul eli boğazını sıkıyor, derken annesi bir an için içeri gidip Ralph babasının et bıçağıyla geri geliyor… (gözlerini oyacağım, o günahkâra bakan gözlerini çıkaracağım) Annesinin yüzü iyice çarpılmış seğiriyor, öbür elinde Ralph babasının İncil’i… (bir daha o çıplak günahkâra bakamayacaksın) ve o anda bir şey bükülüyor, ama öyle bükülme değil, muazzam bir BÜKÜLME! Kendine ait olmayan, bir daha da hiç olmayacak bir güç kaynağı fokurduyor… sonra da çatıya düşen bir şey sesi.

Ancak Chris Hargensen için ne söyleyebilirsiniz ki? Bana kalırsa, işin en başından sonuna kadar onun tek amacı vardı, o da Carrie White’ı mahvetmekti… * “Bunu yapmamalıyım,” dedi Tina Blake huzursuz bir sesle.

Josie ve Moonglows orkestrası Pomp and Circumstance adlı parçanın rock türünde düzenlemesini çalmaya başladılar; teşrifatçılar birden masada bitiverdiler (yoktan var olmuşlar gibi; bütün bu süreç, beceriksizlik yapanlara karşı çok sert olmasıyla ünlü Bayan Geer tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmıştı) alüminyum kâğıda sanlı bir asa Tommy’nin eline tutuşturulurken, köpek tüyünden yakası olan bir pelerin de Carrie’nin omuzlarına yerleştirildi.

Şimdi, Gerald Luponet gibi tanınmış bir fizikçinin bile, White Komisyonu’nun su götürmez kanıtlarına karşın, hâlâ bu olayı sahtekârlık olarak ilan etmesi onun suçu mudur? Çünkü eğer Carrie White gerçekse, o halde Newton’u yadsımak mı gerekecekti?… * Carrie ve annesi oturma odasında oturmuş, eski bir fonografta Tennessee Ernie Ford’un söylediği bir ilahiyi dinliyorlardı.

Stephen King Göz PDF İndir

Stephen King Göz EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...