Stephen King Hayatı Emen Karanlık E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Hayatı Emen Karanlık adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yad tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Thad Beaumont bir kaç roman yazmış, tanınmış denebilecek bir yazar ve aynı zamanda öğretim görevlisidir, eşi ve ikiz çocuklarıyla sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Thad’la ilgili herkesin yeni öğrendiği bir gerçek vardır, o aynı zamanda yoğun şiddet içeriğinden dolayı bir kısım okurun hayranı olduğu, çok satanlar listesinden inmeyen Machine isimli kitap serisinin de George Stark takma isimli yazarıdır. Bu gerçeği hiç bir zaman açıklamak istemese de bir öğrencisinin yaptığı şantaj nedeniyle bunu itiraf eder ve Machine serisinin bittiğini açıklar, bir de bir dergi için George Stark adına hazırlanan mezar başında neşeyle poz verir.

Stephen King Hayatı Emen Karanlık Kitabının Özeti

Ama bu doğru muydu? Bir tarafı her zaman George Stark’ın o basit ama şiddetli karakterinden hoşlanmamış mıydı? Onun gibi sakar olmayan, gülünç ya da zayıf gözükmeyen ve içki dolabında kilitli olan ecinnilerden korkmayan George’a karşı hayranlık duymamış mıydı? Karanlıkların sahibi olduğu için onlardan korkmayan o adamdan? Thad iyice ısınmış olan arabasının içinde yine bağırdı.

«George Stark George Stark George Stark Kuşlar yok George Stark…» diye yazdı, sonra da bozuk bir makine gibi durdu, Thad, «Ah, evet,» dedi.

Ya da onun gerçekten Stark olması… Öyle değil mi? Thad sonra, «Karımın da söylediği gibi onun bir psikopat olduğundan hemen hemen eminim,» dedi.

«Şunu hiç düşündünüz mü? Belki de Homer Gamache’la Frederick Clawson’u öldüren adam kendisinin George Stark olduğunu sanıyor.» Alan Pangborn basamakta durarak, «Yine görüşürüz, Thad,» dedi.

Sizi iyi kıstırdık, Bay Beaumont.» Thad iki Eyalet Polisinden yaşça daha büyük olanına baktı, «Bu adamın aklını başına getiremez misiniz? Bana Homer’in ne zaman öldürüldüğünü söylerse ileride utanmaktan ve başının derde girmesinden kurtulur.» Bir an durdu, sonra da aklına geldiği için ekledi.

Stephen King Hayatı Emen Karanlık PDF İndir

Stephen King Hayatı Emen Karanlık EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...