Stephen King Hayvan Mezarlığı E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Hayvan Mezarlığı adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Bu eseri beyazperdeye de aktarıldı. Film, bütün dünyada yankılar yaratmaya devam ediyor.Dr. Louis Creed ve ailesi eski kızılderili mezarlığındaki ruhların gazabına uğramışlardı… Bunun elbette nedenleri olmalıydı!…STEPHEN KiNG okurlarını, doğaüstü olaylarla bezenmiş heyecanların doruğuna götürüyor.

Stephen King Hayvan Mezarlığı Kitabının Özeti

Başka bir şeyler mi vardı Gage’in ölümü karşısında bu doğal kederlerinin ve bir kaçışı andıran bu yolculuğun altında? Ellie, Louis’in işteki ilk gününde ölen genç hakkında neler biliyordu? Hiçbir şey, diye kendi kendini yanıtladı, ölümle ilgili her şey gibi onu da sakladın çünkü ondan.

Bir doktor olarak biliyorum bunu… Kedi yolda karşıya geçerken ezilirse bunu kıza anlatmayı ister miydin? Ama bunu söylerken Church’un başına bir şey geleceğine gerçekten inanmıyordu, değil mi? Poker oynadığı arkadaşlarından Wickens Sullivan’m bir sorusunu hatırlıyordu: Louis nasıl oluyor da bütün gün çırılçıplak gördüğü kadınlara karşı bir şey duymuyordu da, karısının karşısında tahrik oluyordu? Louis durumun insanların hayallerindeki gibi olmadığını anlatmaya çalışmıştı; gebelik testi yaptıı-mak için ya da kendi göğsünde kanser yoklamasını yapmayı öğrenmek için gelen bir kadın birdenbire örtülerini atıp istiridye kabuğundan çıkmış gibi durmazdı insanın karşısında.

Aptalım ama o kadar değil, tşte istediğini elde etti, şimdi de gözümü boyamak için konuşuyor, bir zamanlar beni satın almak istediği gibi… diye düşünü yorsundur… Ama yemin ederim, Louis…» «Yeter,» dedi Louis yumuşak bir sesle.

«Rachel’le EUien’in bize gelmelerini istemem senin bu olayda ne kadar büyük ve… benim de ne kadar küçük olduğumu gösterdi bana.» Bu palavralarda Louis’in çok yakından tanıdığı gibi bir şey vardı… Birden anladı… ve ağzı sanki ekşi bir limon ısırmış gibi sımsıkı büzüldü.

En çok da Rachel için sanırım… Zelda öldüğünde Rachel yanındaydı… ama Dory ve benim için de çok zordu.. Dory az daha bir sinir krizi geçiriyordu…» Ya Rachel’e ne oldu dersin, diye bağırmak istedi Louis.

Stephen King Hayvan Mezarlığı PDF İndir

Stephen King Hayvan Mezarlığı EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...