Stephen King Kara Kule Üçün Çizgileri E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Üçün Çizgileri adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. “3’ün Çizgileri” destansı bir öykü olan “Kara Kule” dizisinin ikinci kitabı. Stephen King büyük bir ustalıkla kanalıkları, fantezi ve yaşamın soğuk gerçeklerini birbirine katarak yeni yapıtının dokusunu oluştururken romanın baş kişisi son silahsör Roland, “3’ün Çizgileri”nde hızla yirminci yüzyıla savrulmakta, Kara Kule’ye uzanan yolda serüvenlerini yılmadan sürdürmektedir. Roman kahramanı, dünyamızını çarpıtılmış bir aynadaki insana karabasanlar yaşatan görüntülerine sahip kendi dünyasında avare avare dolaşırken, yazar onu birdenbire 1980’lerin Amerikasına açılan büyülü bir kapının önüne getirir. Burada Roland, küstah genç Edie Dean, zeki, yürekli güzel Oldetta Holmes ile karşılaşır. Onlarla gücünü birleştirip yer altı dünyasının kötü kişileri ve kendi dünyasının düşman yaratıklarıyla çatışır. Büyüleyici yeteneği ve soluk kesici hayal gücünün yürekliliğiyle Stephen King, “3’ün Çizgileri” adlı romanında sanatının doruğuna tırmanmakta, her zaman okunabilecek, şaşırtıcı ve insanı okumaya zorlayan destansı öyküsünü büyük başarıyla sunmaktadır.

Stephen King Kara Kule 1. Kitap Silahşor

Stephen King Kara Kule 2. Kitap Üçün Çizgileri

Stephen King Kara Kule 3. Kitap Çorak Topraklar

Stephen King Kara Kule 4. Kitap Büyücü ve Cam Küre

Stephen King Kara Kule 5. Kitap Calla’nın Kurtları

Stephen King Kara Kule 6. Kitap Susannah’nın Şarkısı

Stephen King Kara Kule 7. Kitap Kule


Stephen King Üçün Çizgileri Kitabının Özeti

Silahşor dünyayı böyle korkunç yükseklikten görmüştü (ve bu görüşü Karalar Giyinmiş Adamla birlikte geçirdiği zamanın bitiminden önce kendisine her nasılsa daha bas dondurucu ve rahatsız edici gelmişti çünkü kapıdan gördüğünde bir görüntü bulunmuyordu.) Dikkatinde kalan, gördüğü alanın ne bir çöl ne de bir deniz oluşu; ancak kurumuş bir bataklığı düşündürür derin yarılanıyla inanılmaz berekette yeşil bir alanı temsil edişiydi.

Kamyonetin gösterge tablosunun altında bir adet UHF polis radarı engelleyicisi, bir adet uzun menzil /yüksek frekans telsiz yayınları alıcısı, bir adet uzun menzil/yüksek frekans engelleyicisi, bir adet telsiz sinyaline yanıt veren telsiz verici yükselticisi (ki bu aygıt kamyoneti standart üçgen yöntemleriyle Connecticut, Harlem ve Montauk Sound’dan saptamaya çalışanları izleyecekti), bir adet telsiz telefon…

Bir başka bolumu, Eddie’nin kendisine uyuşturucu verdiğini, gazla zehirlendiğini ya da buna benzer bir şey yaptığını düşünüyor, bir diğer bolumu de çocukluğunun pek öç alıcı Tanrı’sının sonunda şeytanlarını üzerine salıverdiğini ve onu bildiği dünyadan pek tuhaf bir acı çekme alemine gönderdiğine inanıyordu.

Stephen King Üçün Çizgileri PDF İndir

Stephen King Üçün Çizgileri EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...