Stephen King Korku E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Korku adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. “Bak ve beni gör, cılız adam. Senin şömine önünde bir kitapla birkaç saat geçirdiğin gibi yüzyıllar geçiren Barlow’a bak. Bak ve elindeki sefil sopayla öldürmeye çalıştığın, gecelerin bu muhteşem yaratığını gör. Bana bak, yazar bozuntusu! Ben insan hayatlarını yazdım ve mürekkep olarak kan kullandım. Bana bak ve ümidini kes!” Jerusalem’s Lot küçük bir New England kasabasıdır ve burada da, benzeri yerlerde olduğu gibi dedikodular, tuhaf tipler ve saygı değer insanlar vardır. Tabii garip olaylar hakkında söylentiler de yok değildir; ama her kasabada olduğu kadar… Yazar Ben Mears, çocukluk yıllarını konu alan ve o günlerden beri ona musallat olmuş korkularıyla yüzleşmek amacıyla bir roman yazmak için Lot’a döner. Çocukken tanık olduğu korkunç olayın gerçekleştiği ev Marsten Köşkü işte karşısındadır; fakat yeni ve gizemli kiracıları vardır. Kasabada bazı kuşkulu şeyler yaşanmaya başlayınca, Mears’ın belleğindeki karanlık anılar da canlanmaya başlar: Önce bir köpek hunharca öldürülmüş olarak bulunur, ardından bir çocuk kaybolur. Bunlar başlangıçta çok da sıra dışı olaylar olarak görülmez, fakat liste uzamaya başlar. Çok geçmeden kasabayı saran şaşkınlık hayrete, belirsizlikler dehşete dönüşecektir. Televizyonu kapatın daha iyisi, koltuğunuzun yanı başındaki hariç, bütün lambaları da kapatın. Ondan sonra, bu loş ışıkta sizinle vampirler hakkında konuşalım. Sanırım, sizi onların varlığına inandırabilirim.

Stephen King Korku Kitabının Özeti

Evin bir odasında titrek sari bir ışık vardı, ama bir canlının evde yasadığına İlişkin bir belirti yoktu.

Yaklaştı, sandıkta ya da kapalı bir odada yıllarca kalmış buruk bir koku vardır, iste öyle bir koku yayılıyordu, üzerine yıllar sinmiş bir tahta kokuyordu ev.

Geniz tıkayan bir küf kokusu sardı burnunu; el fenerini yaktı, bıçak kadar keskin bir beyazlık uzandı karanlığın İçinde, bir masa duruyordu mahzenin tam ortasında, üstünde damalı bir örtü vardı.

Durup düşündü, sonra kafasını salladı, “Hank, Dell’in meyhanesinde, bir garson kadın vardır, Jackie, senin dalgan olan canim onun için bir şeyler anlatmıştın da sonunda yalan çıkmıştı hepsi; öyle bir şey olmasın bu hi?” Vitrini güzel düzenlemişlerdi doğrusu; iki karış yükseklikte bir stant, üzerinde açık yeşil kadife bir örtü, nefis bir komodin, ayaklı bir gece lambası, küçük yuvarlak bir sehpa.

Mark, fırsat buldu mu kapı aralığından ya da anahtar deliğinden konuşmaları dinlerdi; bir gün babası onu anahtar deliğine kulağını yapıştırmış içerisini dinlerken yakalamıştı – o zaman altı yaşındaydı daha – bir temiz pataklamış sonra da siki bir nasihat çekmişti.

Stephen King Korku PDF İndir

Stephen King Korku EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...