Stephen King O E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan O adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık. Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtının sansürsüz ve eksiksiz metnini okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, kendinizi O’nun karanlık dünyasında hissedeceksiniz.

Stephen King O Kitabının Özeti

Ben Hanscom, Richie Tozier, Henry Bowers, Eddie Kaspbrak… Bill Denbrough… Özellikle Bill… Küçüklere özg’J aC1k sözlülükle, “Kekeme Bill” diye çağırdıkları çocuk… Beverly her zaman onun pek uzun boylu ve kusursuz olduğunu düşünmüştü.

“Ama neden? Kuşlar! Tanrım…” Ben birdenbire, sanki sonunda Eddie’yle Beverly’ye katılıyormuş gibi, “Bili ne yapılması gerektiğini bilir…” dedi.

Henry Bowers, Victor Criss, Geğirti Huggins, Peter Gordon ve bir de herkesin “İri Geyik” diye çağırdığı geri zekâlı Steve Stadler, iyice yorulmuş olan Mike Hanlon’u Çorak Yer’e doğru kovaladıkları sırada, Bili ve arkadaşları da Kanduskeag’ın kıyısında oturmuş, bir kâbusa dönen o sorunu düşünüyorlardı.

Henry Bowers şimdi nerede acaba? Öldü mü? Hapiste mi? Ülkenin ortasında bir yerde, tedavisi olmayan bir virüs gibi dolaşıyor mu? Gece yansından sonra, saat birle dört arasında otostop mu yapıyor? Arabalarını durduracak kadar aptal olan adamları mı soyuyor? Yoksa onların cüzdanlanndaki dolarları kendisininkine aktarmak için zavallıları öldürüyor mu?
Olabilir, olabilir… Yoksa Henry Bowers bir eyalet akıl hastanesinde mi? İyice büyümüş olan aya bakarak onunla konuşuyor mu? Sadece kendisinin duyabildiği cevaplan mı dinliyor? Bu daha da mümkün.

Şimdi burada kahvaltı diye bir şey olup olmadığını öğrenelim mi? Sonra Mike’ı da aramalı, ona hayatta olduğumuzu haber vermeliyiz.” Richie, “İyi düşündünüz, Senyor,” dedi.
“Bu senin astımın için hiç de iyi bir şey olmaz.” Eddie omzunu silkerek, “Ne zaman deneyeceğiz, Bili?” diye sordu.

Stephen King O PDF İndir

Stephen King O EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...