Stephen King Oyun E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Oyun adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Yalnızca karıkoca arasında yaşanan bir oyundu bu. Gerald’ın oyunu. Ama bu kez Jessie oyun oynamak istemiyordu. Bacakları iki yana açık, kolları karyolanın başucuna kelepçelenmiş bir halde yatarken kocasının tepesinde dikilip ağzından salyalar akarak bakı-yor olması onda tiksinti uyandırmıştı, adeta kendini aşağılanmış hissediyordu. Kocasına okkalı bir tekme savurdu. Hem de en can alıcı noktasına… Kalp krizinden ölen Gerald şimdi yerde yatıyordu. Tatil için geldikleri göl kenarındaki bu yazlık evde Jessie’yi yapayalnız ve çaresiz bırakmıştı. Tanrı’nın unuttuğu bir yerde, medeni dünyaya kilometrelerce uzaktaydı. Çığlıklarını kimse duya-mazdı.Yapayalnızdı. Yalnızca kafasının içinde konuşan, tartışan kendisiyle alay eden sesler vardı…

Stephen King Oyun Kitabının Özeti

Annesi ıslak külotun kirli çamaşırların arasında ne işi olduğunu sorarsa… İleride bir gün İyi Eşin olacak olan o ses üzüntüyle, daha şimdi den suçlu gibi düşünmeye başladın, dedi. Kötü bir kız olmanın başına ne dertler açtığını görüyor musun, Jessie? Gördüğünü umarım… Diğer ses öfkeyle, kes sesini, seni küçük sürüngen, diye homurdandı. Daha sonra istediğin kadar dırdır edebilirsin.

Ama kızın sırtından o hafif ürperti yine yukarıya doğru yayıldı.«Her şey ayarlandı.» «Annem kızdı mı?» Babasın eşeyle,«Hayır,»dedi.«Gitmenin ya da kalmanın onun için farketmeyeceğini söyledi.Çünkübu haftaüzerine düşen işleri yapmış sın ve…» Jessie babasının oturma-yemek odasının akustiközellikleri konu sunda açıkladığındançok daha fazla bilgisi olduğu konusundakişüphe lerini unutmuştu.

Ruth ona,daha fazla bekleyemezsin, Jessie, diye bağırdı.Zama nın hiçkalmadı! Jessie,«Kalmayanşansım,»dedi.«Zaten başından beri hiçbir 2aman fazlaşansım olmadı.» Aynıanda krampın biraz hafifler gibi olduğunu hissetti… ya da hafif lediğine kendini inandırdı.

İyi-Eş,evet, iç,dedi.Ama bence kendine sadece güzel soğuk bir sudan biraz daha fazlasınıborçlusun.Ödülünün zevkiniçıkar… Ama bunu vakarla yap.Öyle domuz gibi yutmak yok! Jessie,İyi-Eş, sen hiçdeğişmeyeceksin, diye düşündü.

Sen de öyle düşünmüyor musun? Jessie, İyi-Eşin her şeye rağmen çok korktuğunu ve köpeğin evden kaçışının, gördüğü ya da gördüğünü sandığı şey işe karıştırılma dan izah edilmesini çok istediğini anlıyordu. İyi-Eşona, ilk fikrim akla daha yakın, demesi için yalvarıyordu. Yani köpek evde rahat edemediği için kaçtı. Jessie, ya da hayvan o en eski neden yüzünden evden çıktı, diye düşündü.

Ağ tabakası yanar ama bunu ancak neden sonra fark edermişsin.» Jessie hafifçe titredi.«Ay…» İnsanın kendini farkına varmadan kavurması ona inanılmayacak kadar kötü bir şey gibi gözükmüştü.«Güneşin tümüyle tutulmasına kadar sürüyor, baba?» «Uzun sürmüyor.

Bunun için bütün gereken Jessie’den biraz daha ağır olan Maddy’nin ortaya doğru bir kabaet boyu kaymasıydı.

Stephen King Oyun PDF İndir

Stephen King Oyun EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...