Stephen King Rüya Avcısı E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Rüya Avcısı adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Bir zamanlar lanetli Derry kentinde dört arkadaş birbirine yardım ederek kahramanca bir şey yapmışlardı ve bu asla anlayamadıkları bir şekilde onları değiştirmişti. Yirmi beş yıl önce Down sendromlu bir çocuğu zorbaların ellerinden kurtaran ve artık farklı yaşamları ve sorunları olan Beavy, Henry, Pete ve Jonesy her yıl düzenledikleri geleneksel kamp tatili için Maine ormanlarında buluşurlar. Sessiz sakin bir dinlencenin hayalini kuran arkadaşların kampına gelen bir yabancı, gökyüzündeki ışıklar hakkında anlamsız sözler mırıldanmaya başlayınca kamptaki huzur bir anda yok olur. Dört arkadaş tam da bu zoraki misafirden kurtulmanın planlarını yaparken ansızın kendilerini başka bir dünyadan gelen korkunç bir yaratıkla giriştikleri ölüm kalım savaşının içinde bulurlar. Hayatta nasıl kalabileceklerinin sırrı ortak geçmişlerinde ve Rüya Avcısı’nda saklıdır. Stephen King’in korkunun sınırlarını denediği Rüya Avcısı, eleştirmenlere göre Kemik Torbası’nın ardından yazdığı en ürpertici romandır.

Stephen King Rüya Avcısı Kitabının Özeti

Yıllar sonra Jonesy ye bir şey daha oldu… bu ilginç oğlanla hiç ilgisi olmayan bir şey.” Ama Henry gerçeğin böyle olmadığından kuşkulanıyordu; Jonesy’nin Cambridge’de kaza geçirip neredeyse ölmesine ve Henry’nin bildiği kadarıyla Duddits’in hayatında Derry’nın güneyine inmemiş olmasına rağmen, Jonesy’de- ki son ve önemli değişimin arkasında yine de Duds vardı.

Jonesy daha geçen ay Henry yi Brook line’den aramış, sarhoşken (Jonesy özellikle kazadan bu yana Pete’s oranla çok daha ender sarhoş oluyordu ve bu, Henry’nin ondan aldığı tek kötümser telefondu), hayatında 1978’de o zavallı Duddits Clavell içirt yaptıkları kadar basit ve açıkça iyi hiçbir şey yapmadığını söylemişti.

Stephen King Rüya Avcısı PDF İndir

Stephen King Rüya Avcısı EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...