Stephen King Sadist E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Sadist adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Çok ünlü bir yazardı, ama bir gün, hayatta kalabilmek için kitap yazması gerekeceğini hiç düşünmemişti…

Stephen King Sadist Kitabının Özeti

Annie! Bir tek defa! 57 Stephen King 21 Paul dört saat sonra yine yatağındaydı ve bir tek Novril için bütün kitaplannı yakmaya da razıydı.

“Ben elimden geleni yaptım, Annie!” “Vay! Ah, harika! Doğrusu buna inanamıyorum! Bu kadar zaman sonra! Bir dakika! Şampanyayı getireceğim!” “İyi.” Paul kadının muşamba döşemeli mutfakta ilerlediğini işitti.

Karlann erimesine ve New York plakalı Camarro’nun ortaya çıkmasına ne kadar kaldı? Torpido gözündeki belgelerin arabanın sahibinin Paul Sheldon olduğunu açıklamasına? O polisin buraya gelmesine? Ya da Annie’nin bunu gazetede okumasına? Baharda karlann erimesine ne kadar kaldı? Altı hafta? Beş? O kadar bir ömrüm kalmış olabilir, diye düşünerek titremeye başladı.

Belki de atılmazlardı.” “Ama neden bağırmadın?” “Annie, bir insan bütün hayatını çok kötü şeyler olacağını geçirerek düşünürse, elbet arada sırada yanılır.” “Bana ukalalık etme!” Paul kadının bütün sakin tavırlarına rağmen aslında çok şaşırmış olduğunu anladı, Paul’ün sessizliği Annie’nin kafasındaki yaşam fikrine uymuyordu.

Stephen King Sadist PDF İndir

Stephen King Sadist EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Can:Büyük üstat Kazım Mirşan'ın söyledikleri ile uyuş...
  • Cemil:Okumayın bu kitabı evinize bazı yaratıklar musalla...
  • Mete:Adile Ayda günümüz pek çok tarihçiyede ışık tutmuş...
  • Murathan:Ey gönül, gidenden ümidini kes! Kaçan bir hayale...
  • Cenk:o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...
  • Mert:Orhan Kemal gerçekten büyük edebiyatçı...
  • Hülya:Gönül Tekin hocanın uzun zamandır aradığım eseriyd...