Stephen King Sis E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Sis adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Korku romanlarının büyük ustası bu kitapla sanatının doruğunda. Stephen King’in uçsuz bucaksız hayalgücünün yarattığı dehşet verici olaylar ve acı mizahla dolu şaheser. Stephen King, romancı olan eşi Tabitha, üç çocuğu ve ısırmayan minik köpeği ile birlikte Maine’de oturmaktadır. King’in daktilosunun yanında özel camlı kutusunda yaşayan ve sineklerle beslenen Boris adında bir akrebi vardır.

Stephen King Sis Kitabının Özeti

«Baba! Baba! Gel bak…» Steff aynı anda kopuk telleri gördü ve Billy’ye dikkatli olması için olanca sesiyle bağırdı: Tellerden epey uzakta olan Billy, birden durdu ve annesine onun çıldırdığını sanıyormuş gibi baktı.

«Senin söylediğin gibi, Randy! Yaşasın! Suya en son gireni kokmuş yumurta ilan edeceğiz!» Randy gözlüğünü düzelterek, «Deke…» diye başladı, ama sonra sustu.

Bunlar canlı kuleler gibi siste yükseliyor ve sonra gözden kayboluyordu.» Yaratık cipin üzerinden geçerken, bana da çok büyük gibi geldi.

Maymun sanki beni bir şey… bir şey için istiyormuş gibi geliyor bana.» Petey’in vücudu sarsıldı.

«Şimdiye kadar hiç böyle şey görmedim Will.» Daha sonra Hal usulca tavan arasına çıkmıştı.
(Seviyor musun evet seviyorum Yankee’lerl alkışlayacağım ve kedi balığı kedi balığını sever misin evet ben kedi balığını (66 numaralı karayolu Corvette’i hatırlıyor musun George Maharis Corvette’de Martin Milner Corvette’de Corvett’i seviyor musun (Evet Corvette’i seviyorum seviyorum seviyor musun (Güneş çok sıcak alev almış bir ayna gibi saçlarını aydınlatıyordu en iyi hatırladığın bu saçlarını aydınlatan ışık yaz ışığı (o yaz ışığı) öğleden sonra… Randy ağlıyordu.

Stephen King Sis PDF İndir

Stephen King Sis EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...