Stephen King ve Peter Straub Kara Ev E-Kitap İndir

Stephen King ve Peter Straub tarafından yazılan Kara Ev adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Geçen yüzyılın başlarında yaşayan Albert Fish adlı katilin işlediği cinayetlerin benzerleri küçük kasabada işlenmeye başlayınca meçhul katile “Balıkçı” adı takılır. Bu cinayetler sapık bir beynin ürünü müydü, yoksa bu sessiz kasabayı gizemli kötü bir güç mü sarmıştı? Emekli dedektif Jack’in açıklanması zor gündüz rüyalarının sebebi neydi? Ormanın ıssız bir köşesinde içinde dehşet barındıran korkunç Kara Ev’deki kötülüklerle nasıl savaşacaktı?…

Stephen King ve Peter Straub Kara Ev Kitabının Özeti

Henüz her şeyi bilmiyorduk ama üç önemli noktayı biliyorduk: birincisi, French Landing kasabası korkunç bir tehlike altındaydı; ikincisi, birkaç kişi (Judy Marshall gibi ve ayni zamanda Charles Burnside gibi) nasıl olduğunu bilmedikleri bir şekilde kasabanın, hasta ruhlu, sübyancı bir katilin işlediği cinayetlerin çok ötesinde bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu biliyordu; üçüncüsü, Tom Sawyer ve Huck Finn’in nehrinin kıyısına kurulmuş bu küçük kasabanın üzerine çökmüş karanlık gücü uğursuzluk, bilinçli bir şekilde fark edebilecek hiç kimseye rastlamamıştık.

Aşağı baktığımızda yol kenarında bir park alanı, iki benzin pompası ve üzerinde boyaları dökülmüş ROY’UN DUKKANI yazısıyla uzun, gri bir çatı gördük; dostumuz da yoldan geçerken sağına baktığında benzin pompalarını, davetkar, geniş bir verandaya doğru yükselen ahşap basamakları, dukanın girişini görmüştü ve o ahşap merdivenleri yüzlerce kez inip çıkmış, ekmek, tereyağı, sut, bira, sosis, is eldivenleri, bir tornavida, bir torba çivi, kalabalık raflara dizilmiş mallardan ihtiyaç duyduğu ne varsa almak üzere, o günden sonra da yapacağı gibi dükkândan içeri defalarca girmiş gibi hissetmişti.

Stephen King ve Peter Straub Kara Ev PDF İndir

Stephen King ve Peter Straub Kara Ev EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Can:Büyük üstat Kazım Mirşan'ın söyledikleri ile uyuş...
  • Cemil:Okumayın bu kitabı evinize bazı yaratıklar musalla...
  • Mete:Adile Ayda günümüz pek çok tarihçiyede ışık tutmuş...
  • Murathan:Ey gönül, gidenden ümidini kes! Kaçan bir hayale...
  • Cenk:o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...
  • Mert:Orhan Kemal gerçekten büyük edebiyatçı...
  • Hülya:Gönül Tekin hocanın uzun zamandır aradığım eseriyd...