Stephen King Yüzyılın Fırtınası E-Kitap İndir

Stephen King tarafından yazılan Yüzyılın Fırtınası adlı eseri buradan PDF ve EPUB formatında indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan yada tablet PC’nizden çalıştırabilirsiniz. Little Tall Adası sakinleri, kuzeydoğudan esen korkunç fırtınaya defalarca maruz kalmıştı ama bu sefer durum çok farklıydı çünkü fırtına, beraberinde çok daha kötü bir şeyi de getirmişti. Adaya ilk kar taneleri düşerken, yaşlı Martha Clarendon kelimelerle anlatılamayacak kadar korkunç bir şekilde öldü. Bu ölümün sorumlusu Andre Linoge’ydi… Ve kendisini yakalamaya geleceklerini bildiği halde, gümüş kurt başlı bastonuyla Martha’nın koltuğunda oturmuş bekliyordu. Ada sakinlerini birbirleriyle, en kötüsü de kendi kendileriyle karşı karşıya getiren bu zihin okuyucu şeytani adam, kısa sürede tam bir kâbus haline geldi. İğrenç sırların kanlı işaretlerle, büyünün ölümcül gerçeklerle iç içe geçtiği ve çocukların bile ölümü enselerinde hissettiği bu kâbustan kurtulabilmenin ise yalnızca tek bir yolu vardı. Linoge de onu öneriyordu zaten: “Bana istediğimi verin, gideyim!”

Stephen King Yüzyılın Fırtınası Kitabının Özeti

MOLLY Ralphie nerede? 129 İÇ: 2.KORİDOR, LINOGE VE MIKE, ARKA PLANDA HATCH İLE.
HATCH Eğer orada biri var idiyse bile, şimdiye kadar arkadan çıkıp gitmiştir, değil mi? Beş ayak yüksekliğinde bir çiti yok ya… MIKE bilmediğini anlatmak için başını sallar, sonra HATCH’ın sessiz kalmasını işaret etmek için parmağıyla dudaklarına vurur.

HATCH Mike? MIKE (ses) Hadi, acele et! Burası buz gibi! HATCH Açılmıyor! Sıkışmış! 115 DIŞ: TEKRAR YÜKLEME BÖLMESİ, MIKE VE LINOGE İLE.

MIKE Robbie? 119 İÇ: MARTHA CLARENDON’UN OTURMA ODASI (geriye dönüş) LINOGE,
MARTHA’nm iskemlesinin arkasından YARAMAZCA BAKAR, yüzü MARTHA’run kanıyla lekelenmiştir.

LINOGE (şefkatle) Şişşşt…Şişşt. 68 İÇ: KASABA BİNASI KORİDORU, MIKE VE HATCH GÖRÜŞ AÇISINDA.

HATCH Bu herif ortalığı birbirine katmaya başlarsa, hangimizin burada olduğu fark eder mi sanıyorsun? MIKE Kasaba binasının daha sağlam olduğundan gerçekten emin misin? Veya adadaki herhangi bir yerin? HATCH Cat ile Billy’e bakınca.. .hayır. MIKE şerif ofisine geri gider.

ROBBIE Yolumdan çekil, Hatcher! Eğer konuşmak istiyorsan, bizi kasaba binasına kadar izle! HATCH Mike yolladı beni! Şerif ofisine gelmeni istiyor! Senin de Henry! ROBBIE Korkarım, bu olanaksız.

Gittikçe daha huzursuz olmaktadır.. .böyle korkunç bir rüya gören kim olmazdı ki? MIKE Hayır.. .hayır, Molly… VAİZ (arkadan -ses) Sizden o kadar az şey istendiği için, “hallelujah” diyebilir misiniz? … Ve eğer siz yüreklerinizi katılaştırır ve kulaklarınızı kapatırsanız, bunun bedenini ödemelisiniz.

MIKE Bastonunuz nerede, bayım? Nerede o şimdi? (cevap yok) İstediğiniz nedir? LINOGE yine söylemez JACK CARVER ve KIRK FREEMAN kimin geldiğini anlamak için kapıya doğru giderler.

Stephen King Yüzyılın Fırtınası PDF İndir

Stephen King Yüzyılın Fırtınası EPUB İndir


Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Pdfbul:Merhaba kitabın içersine girdiğimde de başlık Kuşk...
  • cengiz beşir:sayın yetkili. diğer tüm sitelerde de olduğu gibi ...
  • Pdfbul:Linkler yenilendi....
  • Osman:Linkler ölü, lütfen günceller misiniz?...
  • Pdfbul:takipte kalın bilgi vereceğiz...
  • Alptegin:İyi günler çağlayan yılmaz kitap serisini yuklerse...
  • Pdfbul:George Orwell yeni kitaplar eklenmiştir. Paris ve ...
  • Pdfbul:Pucca Günlükleri sitemize eklenmiştir....
  • Cansu:Puccanın günlüklerini paylaşabilmeniz mümkün mü ac...
  • ERKAN:george orwell dan sadece 1 kitap var.papazın kızı,...